pin-up girl

Jak správně nalepit samolepku

Běžnou malou samolepku každý nalepí tak, že ji celou sloupne a prostě připlácne na povrch. Pokud je ale samolepka větší, nastává problém, že výše popsanou metodou pod samolepkou mohou zůstanou nepěkné bubliny.

Proto si popíšeme jak správně postupovat. Budeme k tomu potřebovat nějakou plastovou stěrku, stačí kreditní karta. Trik spočívá v tom, že samolepku celou naráz neodloupneme z podkladovéhom papíru. Odlepíme jen cca 1 cm podkladového papíru, který pod samolepku zahneme. Obnažený kousek samolepky přichytíme na místo, kam chceme samolepku nalepit. Poté pomalu postupně odsunujeme z poza samolepky podkladový papír a zvrchu samolepku směrem k odlepovanému podkladovému papíru vyhlazujeme stěrkou.
hladítko s filcem kreditní karta

Tak docílíme toho, že nalepená samolepka nebude mít pod sebou bubliny. Pokud přesto nějaké bubliny vzniknou, lze je opatrně stěrkou vytlačit. Pokud nejdou vytlačit, m;6eme tenkou jehlou udělat do bubliny miniaturní dírku aby odešel uvězněný vzduch a bublinku hladíkem vyhladit.© 2014 - 2019 samolepka.kvalitne.cz

NEVHAZOVAT REKLAMNÍ LETÁKY Bitcoin Advertising Audit Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti Linkovník


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.